" TCM " 40X55X9-TBY TRANSCOM OIL SEAL COMPANY
PrintEmail
1.575"(40MM)X2.165"(55MM)X.354"(9MM) OIL SEAL-TCM40X55X9TBY -TCM40X55X9TBY >
Description
1.575" (40MM)X2.165" (55MM)X.354" (9MM) OIL SEAL
Inner Diameter: 1.575" (40mm)
Outer Diameter: 2.165" (55mm)
Width: .354" (9mm)